KONST / Litografier / Färglitografi 11729085
nr 1172 9085
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, -78, Gottlandsmotiv, signerad och numrerad 117/210,61x46 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:06:56
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson